10 C
Skopje
четврток, април 22, 2021
spot_img

ПАПАРАЦИТЕ ЈА УЛОВИЈА МОНИКА БЕЛУЧИ – ВЕЌЕ НЕ Е ИСТА, ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ (фото)

Италијанската и светската филмска дива Моника Белучи беше забележана во продавница за спортска облека за скијање и сноуборд во Рим, заедно со нејзината помлада ќерка Леон. Друга жена и тинејџер биле со нив, додека возач ги чекал пред продавницата.

Моника излезе од продавницата со бројни торби. Папараците имаа полни раце работа и успеаја да ја сликаат актерката одблизу.

За пофалба е што светската sвезда ги почитува мерките и носи заштитна маска, за разлика од некои колеги кои сметаат дека мерките не се однесуваат на нив и кои за среќа не беа во право, па беа бркани од продавниците.

Сликите уште еднаш ја евоцираа природната убавина на Моника Белучи, која имаше минимална шминка и беше во целосно лежерно издание. Моника е една од ретките sвезди која никогаш не поставила лажни слики за нејзиниот изглед. Барем не во голема мера, со исклучок на скоро неизбежните фотошопирани насловни страници.

Актерката Моника Белучи доби ќерка Леони со поранешниот сопруг Винсент Касел, со кого ја има и ќерката Дева, која е модел.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести