12 C
Skopje
четврток, април 22, 2021
spot_img

ЕДНА СЛИКА – ИЛЈАДА ЗБОРОВИ! КАРОЛИНА ГОЧЕВА ИСПРАТИ МОЌНА ПОРАКА (фото)

Популарната поп-пејачка Каролина Гочева на својот инстаграм-профил објави фотографија со голема симболика.

Фотографијата и зборовите што ја опишуваат предизвика бројни реакции и поддршка од нејзините колеги и обожаватели.

„Денов, месецов, годинава…“ напиша Каролина покрај црно-белата фотографија.

Како и сите музичари во нашата земја така и Каролина е сериозно засегната од ситуацијата поради пандемијата на коронавирусот и веќе една година нема никакви настапи и ангажмани.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести