5 C
Skopje
среда, април 21, 2021
spot_img

ШОКАНТНА ФОТОГРАФИЈА ОД МЛАДОСТА НА СОРАЈА (ФОТО)

Сораја Вучелиќ една од најпознатите старлети од регионот денес изгледа како ’милион долари’, ама ако не се сеќавате на неа – еве мало потсетување. Сораја не беше баш бомба отсекогаш. Впрочем, јавноста за неа слушна пред десетина години кога стана дел од реалното шо Големиот брат.

И кога прв пат застана пред камерата изгледаше просечно, нормално… ни одблизу како денес. Оттогаш таа многу се смени, а освен што ги среди забите, ги стокми усните, ги напумпа градите… и којзнае уште што направи на себе затоа што кога ќе ја погледнете на фотографиите во продолжение тешко дека ќе поветувате оти се работи за истата девојка.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести