5 C
Skopje
среда, април 21, 2021
spot_img

СЕ*С БОМБА! ТАА Е ПРИЧИНАТА ЗОШТО ЦЕЛО МЕКСИКО ГЛЕДА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА (фото)

Мексиканската презентерка на временска прогноза Џенет Гарсија е позната како најзгодната и најсексапилна ТВ личност, но и сопственичка на најубавиот и најсекси задник на светот.

Неодамна ги почести своите придружници со жешки снимки во кои ги истакна градите, а сега позира во црвена долна облека и објави жешко видео.

Имено, таа ја покажа својата витка фигура, а потоа го сврте задникот кон камерата и ја оправда својата „титула“.

Исто така, водителката објави дека се придружила на страницата за возрасни „Самофонс“, каде што ќе продава фотографии и видеа со слична содржина.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести