5 C
Skopje
среда, април 21, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: Ана Николиќ го соблече градникот и позираше гола (видео)

Пејачка Ана Николиќ реши да биде повторно во центарот на вниманието овие денови, па денеска направи вистински бум на социјалните мрежи.

Имено пејачката сподели видео снимка која е пожешка од било кога.

Станува збор за видео во кое таа е гола, или поточно топлес, а градите ги сокрива само со долгата коса.

„Не, не“, напиша во својот опис Николиќ, а со тоа ја распали и машката фантазија кај фановите.

Иако  е влезена во петтата деценија од својот живот, Ана значително ослабе и повторно е една од најзгодните пејачки во регионот.

Погледнете го видеото ТУКА.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести