13 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША БРУТАЛНО СЕ*СИ ПОВТОРНО НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ (фото)

Популарната Карли уште еднаш ги воодушеви своите фанови со бујните облини покриени со минијатурни врвки.

Јелена нема проблем да позира во костим за капење или во долна облека, но со последниот избор на гардероба ги изненади сите. Карлеуша одлучила да се фотографира во минијатурен градник и уште помали гаќички врзани со ленти.

Во оваа прилика може да се каже дека Карлеуша покажа скоро се. Нејзините фанови за „храброста“ ја наградија со рекорден број од 70 илјади лајкови.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести