6 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

ХАОС! ОБЈАВЕНИ ПРИВАТНИ РАЗГОВОРИ НА ДРАГАНА ОД “ЗАДРУГА”: Сакам да ме ‘работи’, да ми се тресат колената, а не како него килав… (фото)

Поранешната членка на групата „Моделс“ и екс учесничка во реалното шоу „Задруга 2 и 3“, Драгана Митар по излегувањето од ова ријалити  беше во врска со бизнисменот Ѓорѓе Гајиќ, но таа врска заврши неодамна. Драгана по раскинувањето разменила пораки со една своја пријателка, во кои таа зборува за нејзиното поранешно момче и го споредува со Едис Фетиќ, со кого имаше афера во „Задруга“, а сето тоа дојде до српските медиуми.

Како што наведува Драгана во пораките испратени до нејзината пријателка, таа не била задоволна од нејзината интимна врска со Ѓорѓе.

„Не можам повеќе да бидам со него“, започнала Драгана, а нејзината пријателка и одговора:
„Те разбирам, но мора да разбереш дека никогаш нема да ја имаш таа страст и лудило со никого како со Едо. не се сите како Едо… Се е*евте како зајаци, каде ќе стигнете. Три дена после се*сот да не можеш да седнеш“!

„Тоа и ме плаши. Нема страст. Сек *от ни е без врска, не ме ‘работи’. Си велев, ајде, не е важно. Се обидов, но мачно ми е кога  треба да одам во кревет со него. Имам сè со него, но… “, одговори Драгана и продолжи да кука.

„Знаев дека нема да можам. Се обидувам да  направам да биде се’ нормално, но тоа не е тоа. Едноставно не ми одговара. Понекогаш мислам дека  дрво повеќе ќе ме возбуди отколку што тоа го прави тој“ – и одговори таа и додаде:

„Се срамам да го закачам на Инстаграм. Луѓето ме плукаат, колку е убав“, напишала Митар со емотикони кои се смеат до солзи.

„Ако се смириме, тоа ќе биде сè додека не застанам малку  на нозе. Сакам некој да ме ‘работи’, колената да ми клецаат. Сакам нормален се*с. А, тој е целиот килав. Но,  исто така сакам и пари и добри автомобили и стан. Не може сè“, заклучила Драгана.

Фото: Инстаграм принтскрин/dragana_mitar

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести