6 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

НЕ МОЖЕШЕ ПОСЕКСИ ОД ОВА! ЦЕЦА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Малиот Жељко, синот на Богдана и Вељко Ражнатовиќ, е на скоро секоја објава на Цеца, без разлика дали ужива да гледа видеа на телефон, да јаде или да спие.

Иако ваквите најави предизвикуваат голем број нежни реакции, вистинскиот ентузијазам кај близу милион следбеници на Ражнатовиќ се појави кога таа конечно, по долго време, ја објави својата фотографија – и тоа ваква!

Имено, пејачката позираше во бела, убава кошула, која исто така ја откопча, па затоа нејзината објава едноставно блескаше со ласкави коментари.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести