8 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

НАТАША БЕКВАЛАЦ СИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА ПОСЛЕ ТРИ РАЗВОДИ: Требаше да си ја слушам баба ми… (фото)

Пејачката Наташа Беквалац зад себе има три неуспешни бракови, а таа често се шегува на сметка на својот љубовен живот.

Така и сега со новата објава ги изнасмеа своите фанови на Инстаграм.

Имено, таа објави цитат во кој се коментираше самата себе, а станува збор за мажи кои ги мамат жените со убави работи додека не ги добијат, а кога ќе бидат сигурни дека освоиле жена, тогаш веќе не се интересни:

– Баба секогаш се трудеше да ни ги претстави мажите како измамници и фолиранти, и нејзината изрека оди во прилог на тоа: „Кога те излаже и со шеќер и те храни, кога ќе те намами и леб ќе ти забрани “ – гласи цитатот, а потоа додаде:

– Да си ја слушав баба ми

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести