8 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

ДРАМА: Марија Шерифовиќ и Саша дебатираа дали Јелена носи долна облека, А ТАА БЕЗ РАЗМИСЛУВАЊЕ ГО КРЕНА ФУСТАНОТ ПРЕД КАМЕРИТЕ (видео)

Денес, Марија Шерифовиќ го објави својот нов влог на Јутјуб, наречено „Другарке, проклетничке“, во која главна sвезда покрај неа беше нејзината колешка и пријателка Јелена Карлеуша.

Марија и Јелена се дружеа пред снимањето, а кога Марија и рече дека треба да одат на сцена и да работат, Јелена стана и од чист мир го крена фустанот и ја покажа долната облека.

Марија пукна од смеа и праша: „Дали си нормална?“, Додека Јелена само се смееше.

Тогаш Марија и Саша разговараа за тоа дали Јелена носи долна облека под краткиот црн фустан, по што Јелена, пред полна просторија луѓе, му покажа на Саша што има под фустанот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести