6 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

ДРАМА: ДЕЧКОТО НА КОРТНИ ОБЈАВИ ПРИВАТНИ ФОТОГРАФИИ – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Рокерот Тревис Баркер е новиот избраник на реалити ѕвездата Кортни Кардашијан. Таа претходно беше неколку години во турбулентна врска со со таткото на нејзините три деца Скот Дисик.

Впрочм, Баркер и Кортни секојдневно покажуваат колку се вљубени еден во друг. Но овој пат Баркер отиде чекор подалеку, изненадувајќи ги следбениците со нови -интимни објави на својот инстаграм-профил.

Баркер ѝ го честиташе 42. роденден на Кортни и истакна колку ја сака, а за да му покаже на светот колку се вљубени тој и Кортни, објави серија фотографии од нив заедно и едно видео во кое таа му го цица палецот.

На фотографиите, парот во малку провокативни пози се прегрнува и бакнува, а на една од фотографиите Тревис ја држи ногата на Кортни, додека дел од нејзиниот гол задник исто така влегол во кадарот.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести