8 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: МАЈА БЕРОВИЌ ГОЛА ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Пејачката Маја Беровиќ на социјалните мрежи објави фотографија на која направи вистински хаос.

Имено на фотографиите таа позираше потполно гола, а интимните делови ги покри со црвена лепеза.

„Црвено, те сакам“, напиша Беровиќ на социјалните мрежи.

Маја оваа фотографија ја направи по повод промоција на својот бренд за шминка.

Објавата за краток период собра над 45 000 лајкови.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести