9 C
Skopje
понеделник, април 19, 2021
spot_img

СИТЕ ЗБОРУВААТ ЗА ОВА ИНТЕРВЈУ: МИА КОСТОВА БРУТАЛНО ИСКРЕНА ВО ЛАЗАРОВ ШОУ (видео)

Во петтата емисија на “Лазаров Шоу” некогашната македонска водителка на Бекстејџ и една од најпопуларните инфлуенсери Миа Костова дефинитивно си ја “разголе” душата и повторно со својата искреност ги освои симпатиите на публиката.

Дефинитивно ова интервју во изминатите 24 часа ги урива рекордите на гледаност и е апсолутен хит во Македонија. Како и секогаш брутално искрена и без влакна на јазикот раскажа за многу работи, а за прв пат откри и која е вистинската причина зошто “раскина” со Бекстејџ и зошто никогаш повторно не би соработувала со Канал 5 телевизија.

Во рубриката “Луто пиперче”, Миа испрати “отровни стрелички” и откри дека Лила Филиповска има “fake followers”, исто така доби и прашање “Дали е подобар се*сот со маж или со жена”, а одговорот дефинитивно го “исклучи” Стефан Лазаров.

Позитивните реакции од публиката пристигнуваат од ден во ден, а рекордната гледаност на емисиите се најдобриот одговор за тоа колку беше потребно вакво нешто во Македонија.
Затоа, не пропуштајте, секоја недела во 20:00 часот, “Лазаров Шоу” во соработка со медиа.мк само на јутјуб каналот на Стефан Лазаров.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести