6 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

ШОКАНТНО! ЏЕЈ ЗИ ПОВТОРНО ЈА ИЗНЕВЕРИ БИЈОНСЕ – Овој пат нема да му прости !?

Странските медиуми зујат дека еден од најмоќните парови на денешницата е во голема криза. Џеј Зи, по многу шпекулации, во 2017 година јавно призна дека ја изневерил Бијонсе.

Иако Џеј Зи (47) е сопруг на жена која беше прогласена за најубава и најбогата на светот, тоа не го спречи да изврши прељуба.

  • Се затворив во себе, ги скрив своите емоции и тоа доведе до измама – тогаш смирено рече Џеј Зи и додаде дека веднаш по сè тој и Бијонсе отишле кај психолог за советување за брак, кој е одговорен за опстанокот на нивниот брак, а своите емоции ги изрази во песната „Lemonade“ која стана голем хит.

Иако се чинеше дека се разрешија сите несогласувања и проблеми, странските таблоиди повторно кружат приказни дека раперот неодамна ја повторил грешката од минатото, но дека Бијонсе нема да му прости овој пат.

  • Се чини дека е посилно од него, тој не може да одолее на други жени, па повторно ја изневери својата сопруга. Се вели дека станува збор за млада пејача кому ѝ помагал во музичката кариера. Тие се сретнаа неколку пати во деловна активност, а потоа сето тоа ескалираше и тие завршија во кревет. Многу му е жал сега – рече изворот и додаде дека Бијонсе му поставила ултиматум на својот сопруг „ако ја изневери уште еднаш, ќе биде готово меѓу нив!“.

Дали е ова вистина, дали еден од најмоќните парови ќе преживее или не и ќе се спротивстави на овој предизвик, времето ќе покаже.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести