6 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

КАРДИ БИ СЕ ПОФАЛИ: Имам две нови бебиња (фото)

Популарната пејачка Карди Би позната е по тоа што е зависник од убави чанти, а за истите парите речиси и да не ги жали.

Таа во својата колекција има брдо на чанти, а овој пат не се воздржа да купи уште две нови чанти кои вредат цело богатство.

Овој пат таа својата колекција ја збогати со две чанти од брендот „Хермес“, а откако ја сподели фотографијата на Инстаграм нив ги нарече новите две бебиња.

Станува збор за сина и розова чанта која е идентична една на друга, а нивната вредност може да достигне и до 80 илјади евра по модел.

Сепак овој модел кој го одбра Карди Би се проценува околу 20 илјади евра, а таа купи две чанти по оваа цена.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести