6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

СЕ*С БОМБА! АНА КОРАЌ ГО КРЕНА ДУБАИ НА НОЗЕ (фото)

Српската старлета Ана Кораќ неодамна се врати од Дубаи, но повторно отпатува на истата дестинација.

Старлетата на својот Инстаграм профил објавува провокативни фотографии, а со новите од Дубаи го „запали“ интернетот.
Ана се сончала на плажа, а сите го забележале нејзиниот минијатурен костим за капење, кој ги истакнува сите нејзини атрибути.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести