6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ОВАА РУСКА ИНФЛУЕНСЕРКА НЕ ИМ ДАВА МИР НА МАЖИТЕ – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Убавата Русинка Лили Ермак ги „запали“ социјалните мрежи. 

Популарната инфлуенсерка објави фотографија која експресно доби илјадници лајкови и позитивни коментари.

Провокативната Лили која минатата година направи „нов тренд“ на социјалните мрежи, кога наместо фустан облече кеса од хартија, сега одлучи да позира гола.

Голата Лили интимните делови од телото ги покрила со британскиот појадок, јакца со сланина и кросан.

Лили редовно ги воодушевува фановите со свои фотки на кои во преден план е нејзината соврешена става.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести