6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! МИА КОСТОВА ВО “ЛАЗАРОВ ШОУ”: Никогаш повторно не би соработувала со Канал 5 телевизија (видео)

Некогашната македонска водителка на Бекстетјџ, Миа Костова сега секојдневно е активна на социјалните мрежи, а најчесто на својот „Инстаграм“ профил каде што многу често постира фотографии и видеа. Дефинитивно е една од најбараните и најпопуларни инфлуенсери во Македонија.

Токму затоа Миа е гостин во петтата емисија на “Лазаров Шоу”. Како и секогаш брутално искрена и без влакна на јазикот раскажа за многу работи, а за прв пат откри и која е вистинската причина зошто “раскина” со Бекстејџ и зошто никогаш повторно не би соработувала со Канал 5 телевизија.

Дознајте колку Миа заработува од Инстаграм, дали повторно би се фотографила топлес и многу други интересни теми. Секако, најжешкиот дел од емисијата, 10те прашања на “Луто пиперче”.

Затоа, не пропуштајте, во недела во 20:00 часот, “Лазаров Шоу” во соработка со медиа.мк само на јутјуб каналот на Стефан Лазаров.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести