7 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

СТАНИЈА ПОВТОРНО ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ – Жешка поза и гол задник го стопи снегот.. (фото)

Српската старлета Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил секојдневно објавува разголени фотографии, каде позира во оскудна облека или често и без облека, а фановите избезумени од нејзиниот сексапил често ја „наградуваат“ со еден куп коментари и лајкови.

Станија и овојпат не ги разочара фановите и со оригинална форосесија на снегот ги „затопли“ срцата на илјадници мажи.

мено таа најпрвин позираше во скафандер, па најверојатно и стана жешко, па реши да го соблече и позираше во долна облека на снегот.

Секако тоа не беше обична долна облека, кога се работи за Станија тоа секако мора да е танга, а старлетата завзема неколку жешки пози и  „го стопи“ снегот околу неа!

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести