7 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

БРУТАЛНО СЕ*СИ! АНА НИКОЛИЌ ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (видео)

Поп пејачка Ана Николиќ реши да биде повторно во центарот на вниманието овие денови, па денеска направи вистински бум на социјалните мрежи.

Имено пејачката сподели видео снимка која е пожешка од било кога.

Станува збор за видео во кое таа е сосема гола, а градите ги сокри само со долгата коса.

„Не, не“, напиша во својот опис Николиќ, а со тоа ја распали и машката фантазија кај фановите.

Иако таа е во петтата деценија од својот живот таа е вртоглаво ослабе и повторно е една од најзгодните пејачки во регионот.

ИНСТАГРАМ ВИДЕО

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести