4 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

СРПСКАТА ПО*НО АКТЕРКА НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ СО НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА (фото)

Контроверзната српска старлета и бивша порно глумица со македонско потекло Анѓела Митковски позната како Анѓела – „Вештица“, одново предизвика бура на социјалните мрежи кога објави дека ги продава своите голи фотографии, но со филтер на Инстаграм посветен на исламскиот верски празник Рамазан.

Корисниците на Твитер заедницата го забележаа овој пост и веднаш го споделија, што предизвика голем број критики кон тетовираната старлета.Анѓела им порачала на следбениците да го следат нејзиниот профил на Интернет каде продава голи еротски фотографии и видеа кои се на работ на порнографијата, а филтерот со кој тоа го обзнанила, разгневи многумина.

„Ова е страшно“, „Не е нормална“, „Болна“, се само дел од коментарите од корисниците на Твитер.

Да ве потсетиме, месечната претплата за нејзината страница, на која објавува интимни фотографии, е нешто повеќе од 25 долари (околу 2.500 динари).Само за еден месец  како што беше на пример јуни минатат година, заработила 41.757 долари.

„Кога ќе ми речат: Што се бламираш за 10 евра“ – напиша Анѓела пред неколку месеци во објава на Инстаграм, сакајќи со тоа да им ја затвори устата на сите кои и се потсмеваат на голотијата за „ситни пари“, што очигледно воопшто не е така! Се разбира, доколку сумата е точна!

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести