4 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

(НЕ)НАМЕРНО И ПАДНА ПЕШКИРОТ! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ИСКОЧИ ОД ТУШ И ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Јелена Карлеуша одново во центарот на вниманието на медиумите откако со егзибиционизмот и еротската бруталност, одново ја заинтригира целата јавност.

Откако целото вниманието го сврти кон себе, со речиси секое ново појавување во што попровокативно издание за време на неделните снимања на „Ѕвездите на гранд“, очигледно таквата возбуда на јавноста не и е доволна, за Карлеуша да биде задоволна.

Овој пат таа сподели ново ултрапровокативно еротско видео, но не од снимањата, туку  од дома, директно од бањата, на кое се гледа како безобѕирно и смело го покажува голото тело. Особено доминира нејзиниот најистурен дел – задникот, кој овој пат и е речиси сосема откриен, додека тазе излезена од под тушот, пешкирот што и ја прекрива интимата, самиот се лизга надолу од половината.

Решена да им покажа на своите обожаватели и следбениците дека не располага само со две гигантски „силиконски лубеници“, Карлеуша по своето туширање им приреди задоволство за уживање. А, тие и испорачаа само позитивни коментари и комплименти.

„Жено дали си реална, ќе се шлогира некој поради тебе“, „Какво тело, вистинска бомба си“, „Се’ гори, паѓа Инстаграм“… се само дел од коментарите. Останатите не се за во јавност, туку само за „машки муабети“ по кулоарите!

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести