4 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

КАЈЛИ ЏЕНЕР ПОЗИРА ВО ПРИВАТЕН АВИОН, 10 МИЛИОНИ ФАНОВИ ПОЛУДЕА (фото)

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер, позираше во нејзиниот приватен авион вреден 72 милиони долари, а внтрешноста на авионот предизвика големо внимание во јавноста.

Кајли дури и ја комбинираше својата облека со белите седишта во авионот со нејзините иницијали во темна боја на „KJ“. Авионот се вика „Кајли ер“, персонализирани детали има насекаде, дури и салфетките имаат нејзини иницијали.

Но, Кајли не би била Кајли доколку не го покажела своето раскошно тело во бел плетен комбинезон, над кој имала јакна во иста боја.

„Тоа е бизнис“, напишала Кајли.

„Леле каков авион“

„Кајли ги покажува своите стилски гради на својот приватен авион“.

„Има, па нејзината облека може да се смести и во авионот“.

„Сега имам желба да започнам приватен бизнис.

„Таа има сè на овој авион за да го преживее крајот на светот“, се некои од коментарите.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести