6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ПРЕТЕРА! АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ВО ТАНГА ПОЗИРА ПРЕД КУЌАТА НА ПАБЛО ЕСКОБАР ВО МЕКСИКО (фото)

Младата пејачка и ќерка на Цеца Ражнатовиќ никако да здивне од одморите…

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ моментално е во Мексико, каде ужива на одмор со своите пријатели.

Таа објави слика на која напиша дека се работи за куќата на Пабло Ескобар која е претворена во хотел.

Со секојдневни фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи покажува во каков рај се наоѓа, а не избегнува да ја прикаже и својата одлична фигура.

На последната фотографија таа позираше потпрена на дрво додека седеше во песок во неколку различни пози.

„Божица“, „Не си реална“, „Згодна“ … се само некои од коментарите под нејзиниот пост.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести