6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ПО ТРОЈКАТА ОД ХУРИКЕЈН ЛУДУВААТ МАЖИТЕ ОД ЦЕЛ БАЛКАН, А САЊА ЗА ПРВ ПАТ ПРОЗБОРЕ ЗА МЛАДОСТА: Бев дебела, ми велеа дека сум дебела свиња… (фото)

Сања Вучиќ, членка на составот “Hurricane” и овогодинешна евровизиска претставничка на Србија, признала дека кога била мала, односно во училишните денови, поминувала низ пекол бидејќи била жртва на насилство од врсниците.

Децата ја малтретирале зашто имала вишок килограми и ја нарекувале со погрдни имиња.

– Бев дебела и затоа се повлекував во себе. Ми велеа дека сум „дебела свиња“. Ме болеше тоа и многу патев. Знаеја да бидат баш сурови, но сега децата се уште полоши. Се газат меѓусебно и имаат кланови, рекла Сања и додала дека и сега има проблем со килограмите, но генерално е задоволна како изгледа.

– Со часови останував меѓу четири ѕида и плачев. Многу бев тажна во тој период. И сега ја сакам храната, но се контролирам, раскажала пејачката.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести