6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ПАПАРАЦИТЕ ВО ЊУЈОРК ЈА УЛОВИЈА КЕЛИ ВО НЕЗГОДНА СИТУАЦИЈА (фото)

Поранешниот модел и ријалити ѕвезда Кели Бенсимон неодамна прошетала по улиците на Њујорк, а оваа дама очигледно знае да направи спектакл и од една своја обична прошетка.

Имено, папарацо фотографите познатата 53-годишна жена ја „уловиле“ во прилично непријатна ситуација.

Без оглед на тоа што носела сино здолниште до под колена, ветрот дувнал и целосно ѝ го подигнал здолништето, откривајќи ги нејзините витки и затегнати нозе.

Очекувано, оваа глетка не поминала незабележано уште еднаш потврдувајќи колку таа е згодна, иако веќе е во шестата деценија од животот.

Инаку, таа не се срами да го покаже своето извајано тело, па на Инстаграм често позира во провокативни изданија и минијатурно бикини.

Кели здолништето одвај го придржувала со едната рака со оглед на тоа дека во другата рака носела кафе..

Инаку, госпоѓата Бенсимон во една прилика ја открила тајната на својата завидна фигура – станува збор за напорните и редовни тренинзи, а нејзината секојдневна рутина вклучува и трчање од 20 минути, како и вежбање.

Претходно овој месец, атрактивната бринета фотографите ја „уловија“ среде размена на страстен бакнеж со 10 години помладото момче Ник со кое што е во турбулентна врска веќе со години.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести