10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СТРАШНО! ПАРТНЕРКАТА НА ИЛОН МАСК СТАВИ МОРБИДНА ТЕТОВАЖА – Лузни од вонземјани… (фото)

Музичарот и емотивен партнер на Илон Маск, Гримс, ја покажа големата тетоважа на грбот, што е малку вознемирувачка.

Партнерката на Илон Маск, која на почетокот на оваа година откри дека сака да помогне да се воспостави човечка колонија на Марс, покажа нова тетоважа што ја опиша како „убави лузни од вонземјани“.

33-годишната музичарка со вистинско име Клер Елис Бучер ја сподели фотографијата на Instagram со нејзините над 1,7 милиони следбеници, а повеќето беа воодушевени, иако имаше различни реакции.

За тетоважата е одговорна тату артистот Нуси Кверо, кого го означи во објавата и го опиша како „вонземјански мозок“.

Грајмс и Илон Маск се во врска од 2018 година, а лани во мај добија и син, кого го нарекоа X Æ A-Xii.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести