10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ПРИВАТНА СНИМКА ОД ДУБАИ НАПРАВИ ХАОС – ДАРА БУБАМАРА БРУТАЛНО СЕ*СИ! (видео)

Дара Бубамара објави нови фотографии од одморот во Дубаи.Иако сите помислија дека раскина со своето помладо момче Тони тие се уште се заедно и уживаат во љубовта.

Тони ја снимаше љубената како меша со задникот на глисер а Дара задоволно се смешкаше и мафташе.

Видео ТУКА.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести