10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

НЕКОИ ЖЕНИ НЕМААТ ХРАБРОСТ НИТУ ВО КРЕВЕТ ДА СЕ ОБЛЕЧАТ ВАКА – ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша не престанува да биде во центарот на вниманието речиси на секое снимање на музичката емисија „Ѕвездите на гранд“.

Истото се случи и овој пат, а вниманието го привлече со својот изглед кој е пол погодок особено за мажите.

Имено пејачката се појави со небесно син фустан кој од едната страна и ја истакна целата нога носејќи мрежести хулахопки.

Овој детаљ буквално предизвика бура на реакции од мажите, а жените дефинитивно имаат храброст да ги носат само во креветот.

Овој тренд инаку на мрежести хулахопки претходно го практикуваа на своите настапи Јелена Розга, како и Наташа Беквалац.

ФОТО: ТЕЛЕГРАФ.РС

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести