10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

МАЖИТЕ ПОЛУДЕА! МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ГО ОТВОРИ ПЛАКАРОТ СО ДОЛНА ОБЛЕКА (видео)

Пејачката Милица Павловиќ за време на емисијата „Амиџи шоу“ која се емитуваше преку Скајп се одлучи да го прифати предизвикот на водителот и да го отвори покрај фрижидерот и плакарот со долна облека.

Таа вели дека во карантинот кога се започнало ова веднаш си купила спортска опрема, трака за трчање и тегови и започнала да вежба дома.

Она што беше интересно во целиот нејзин разговор во живо, беше предизвикот на Огнен Амиџиќ кој побара од пејачката да покаже три работи од нејзиниот плакар со долна облека.

Павловиќ веднаш и без срам го прифати предизвикот, а покрај тоа таа покажа и што има и во нејзиниот фрижидер, погледнете.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести