14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ХОРОР СНИМКА ГИ ПОТРЕСЕ ГРАЃАНИТЕ: МАЖ БУТНА ДЕТЕ ВО КОНТЕЈНЕР ЗА ДОНАЦИИ СРЕД БЕЛ ДЕН ВО СКОПЈЕ (видео)

Шокантно видео на кое се гледа како маж става дете во контејнер за донации среде бел ден пред шопинг центарот Сити Мол се појави денеска на социјалните мрежи.

Снимката ги вознемири граѓаните кои бараат институциите веднаш да реагираат.

https://twitter.com/senadaruc/status/1381257265932603393?s=19

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести