14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СТРАШНО: Полицајци брутално го претепале бидејки го прекршил полицискиот час (ВИДЕО)

Двајца мостарски полицајци минатиот викенд претепале момче, кое го прекршило полицискиот час. Настанот е снимен благодарение на безбедносната камера пред влезот од зградата во која живеело.

Откако момчето изело ќотек добило и казна за прекршување на мерката полициски час, пренесува Поглед.ба.

А како што се наведува во текстото, во текот на вечерта на момчето му се слошило, па бил примен во болница каде му биле констатирани повреди.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести