14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ОВА Е ПРЕМНОГУ! КИЈА КОЦКАР ПОЗИРАШЕ КАКО ВО ПО*НО ФИЛМОВИТЕ – ЈА РАЗБУДИ ФАНТАЗИЈАТА И ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Кристина Кија Коцкар, победничката во првата сезона на реалното шоу „Задруга 1“, е многу активна на социјалните мрежи. Особено на Инстаграм, каде што често споделува свои фотографии во разни изданија.

Овој пат, таа сподели фотографиија и видеоклипче од провокативната фотосесија, со кои ги честеше  обожавателите. Кија позира само во ултрасекси црна долна облека со танга гаќички и градник од провидна тантела, додека на себе носеи и жартиери, како и црни сандали со високи потпетици.

Покрај тоа, таа го обележа и фотографот Ѓорѓе Буковиќ, кој ја фотографирал.Веднаш следеа бројни коментари, а многумина истакнаа дека Кија нема никакви естетски корекции и сè што е на неа е природно.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести