14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ОВАА ЖЕНА НЕМА ЛИМИТ! НИКОЛ ШЕРЦИНГЕР НЕ СТАРЕЕ – НА 42 ГОДИНИ ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Пејачката Никол Шерцингер (42), поранешна членка на „The Pussycat Doll“, објави фотографии од нејзиниот одмор на Хаваи на Instagram. Никол и нејзиното момче Том Еванс (36) заминаа на одмор да го прослават неговиот роденден и не пропуштија да направат неколку фотографии на кои Шерцингер изгледа навистина одлично.

920085_profimedia0604420764_ff
920097_profimedia0603974160_ff

Мал бел костим за капење ги истакна нејзините облини и исончан тен, а на фотографиите на кои одблизу може да се види нејзиното лице, може да се види дека воопшто не и треба шминка.

Никол често објавува фотографии со своето ново момче, а на ова патување докажа колку е навистина заљубена, бидејќи физички контакт помеѓу двајцата љубовници ретко недостасува на сликите што ги објавуваат.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести