14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ЛЕПА БРЕНА ЗНАЕ ДА УЖИВА! СЕ ПОДНОВИ СО ЈАХТА СО ШЕСТ СПАЛНИ, ЦЕЛО ЛЕТО ЌЕ ПЛОВИ! (фото)

Бидејќи не може да настапува, Брена го искористи времето да ужива со сопругот и семејството.

Пејачката моментално се наоѓа во Будва каде што ужива на својата нова јахта.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/ЛЕПА БРЕНА

„Тоа е еден мал брод со пет,шест спални соби“, изјави пејачката и додава:

„Тоа не беше само подарок за наша душа, сакавме да си дозволиме нешто бидејќи ситуацијата беше специфична. Не можевме да се дружиме, но можевме да пловиме. Имав една година пауза, да патувам онаму каде што сакам и да сум на вода“,вели Брена.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/ЛЕПА БРЕНА

Пејачката проговори и за продажбата на Гранд продукција која по 18 години не е во нејзино сопствеништво.

„Гранд е наше дете. Порасна. Без оглед на тоа што повеќе не сме сопственици, засекогаш ќе останам да соработувам со Гранд бидејќи таму се чувствувам како дома“, заклучи Брена.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести