14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ВАНДА ГО СКРОТИ ИКАРДИ, НО НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ГИ ИЗЛУДУВА МАЖИТЕ НА ИНСТАГРАМ (фото)

Сопругата на Мауро Икарди повторно на Инстаграм објави фотографии кои се коментирани, Ванда се сликаше а во позадина огледалото откри секси детал.

Како и обично, Ванда знае да предизвика внимание со фотографии кои откриваат детали од нејзиното тело, така беше и сега.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести