6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ЏЕФ ГОЛДБЛУМ ДОБИ ДЕТЕ ВО СЕДМАТА ДЕЦЕНИЈА ОД ЖИВОТОТ

Џеф Голдблум се запозна со Емили Ливингстон во 2011 година, а разликата во возраста не беше пречка за да се заљубат. Танчерот и поранешен гимнастичар, кој учествуваше и на Олимписките игри, е 31 година помлад од него.

  • Бевме во теретана на булеварот Сансет. Ја видов преку полната сала и отидов кај неа и започнав разговор – изјави во една пригода за странските медиуми, потенцирајќи дека им се случила љубов на прв поглед.

Двојката во 2015 година го доби синот Чарли Оушн, со кој гордиот татко наскоро се пофали на Instagram. Тој исто така беше среќен што доби син на 4 јули, големиот американски празник. Патем, дотогаш не веруваше дека ќе биде исполнет во улогата на татко.

  • Никогаш не ја имав таа страст кога станува збор за татковството, не го предвидував тоа за себе. Немам помлади роднини, ниту пак присуствував на нечие раѓање дотогаш – рече Џеф.

Во претходните бракови не се зборуваше за деца.

  • Секогаш мислев дека е добро што нема драма со деца – призна тој.

Сепак, од голема љубов кон Емили, само за потомствотосе зборело една година.

  • Разговаравме за тоа со мојот терапевт. Отидовме кај него заедно и по една година размислување, реков: „Ова звучи добро. Да се ​​венчаме и да имаме деца – се присети актерот.

Во 2017 година, парот ја доби и ќерката Ривер Џо. Маѓепсаниот Џеф сега често вели дека децата се благослов за него, како и неговата сопруга.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести