14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: ЕФЕКТИВНА ПОЛИЦИСКА АКЦИЈА – УАПСЕН ПОЗНАТ ДИЛЕР НА ХЕРОИН (видео)

Медиа.мк ексклузивно дознава дека предмалку на патарина кај Велес е уапсен познат дилер на хероин. Очевидец на настанот ни испрати видео од ефективната акција на полицијата во која според нашиот извор е запленет е и хероин.

Очекуваме повеќе информации од МВР

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести