14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ГОРИ ИНТЕРНЕТОТ: ПАПАРАЦИТЕ ЈА УЛОВИЈА КЕЈТ КАКО СЕ ПРЕСОБЛЕКУВА (фото)

Ѕвездата на австралиското реално шоу „Брак на прва“, Кери Најт (30) ги почести случајните минувачи со го*и сцени, кога од засега непознати причини се пресоб*екуваше пред куќата на нејзиниот сопруг, театарскиот продуцент Џони Балбузинте.

Папараците ја фотографирале како се пресоб*екува се’ додека не останала во до*на облека покрај паркираниот автомобил.

На фотографиите се гледа како Кери се соб*екува, останува во црн градник и тан*а гаќички, а потоа облекува црн фустан.

Додека ја менувала облеката, таа им го покажала на фотографите и случајните минувачи речиси го*иот задник.

Не е познато дали таа тргнала набрзина да се пресоблече заради снимање или за некои свои приватни цели, но како и да е сцената – ријалити ѕвездата само по тан*а на улица, била повеќе од примамлива.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести