14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ПОКАЖА ПРЕМНОГУ! ПРИВАТНО ВИДЕО ОД ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША НАПРАВИ ХАОС НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (видео)

Пејачката Јелена Карлеуша на свјот Твитер профил објави жешко видео на кое снима селфи во облека која открива речиси се.

Додека нејзините огромни гради ѕиркаат, Карлеуша од сите агли го покажа задникот и дека не носи гаќички, а под видеото вели:

– Ум, тело, дух…

ИНСТАГРАМ ВИДЕО

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести