17.8 C
Skopje
понеделник, септември 4, 2023

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! ЛИНА ПЕЈОВСКА МУ ПРИЗНА НА ВОДИТЕЛОТ НЕШТО ШТО ГО ОСТАВИ БЕЗ ЗБОРОВИ! (видео)

Младата и талентирана пејачка Лина Пејовска во 2014 година го освои жирито, но и публиката во регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвездички“.

Подоцна, таа ја воодушеви и во хрватското шоу „РТЛ ѕвезди“, а во таа прилика се најде на сцената заедно со Нина Бадриќ, Петар Грашо.

Лина е миленик на македонската публика, но и во регионот и токму затоа беше изборот за гостин во четвртата емисија на “Лазаров Шоу”.

Стефан Лазаров повторно во свој стил спреми многу незгодни прашања, а како се снајде Лина не пропуштајте да погледнете во недела во 20:00 часот на јутјуб каналот на Лазаров.

Лина за прв пат откри многу приватни моменти, а токму една таква ситуација го остави водителот без зборови.

Дознајте кои се плановите на Лина за во иднина, кога нова песна, што мисли за македонската естрада и секако не пропуштајте да погледнете како се снајде во рубриката “Луто пиперче”.
Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img