14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ГРАДИТЕ ВО ПРВ ПЛАН: Александра Накова не им дава мир на мажите! (фото)

Откако Александра Накова стана сопственичка на бутик во родната Гевгелија, таа е неуморна во објавување на парчињата облека кои ги нуди од продажбата.

Генерално, поголемиот дел од моделите се провокативни, баш како што носи и сака таа, па ваквите креации претежно се за припаднички на понежниот пол кои негуваат провокативен изглед и не се плашат да покажат повеќе кожа.

Ова боди во боја на кожа со принт има ролка што комплетно го покрива торзото на газдарицата-модел, додека кај интимата едвај ја покрива минијатурно парче.

ФОТО:АЛЕКСАНДРА НАКОВА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Храбриот избор секогаш е на страната на Накова, а како главна македонска провокаторка, таа нема проблем да се покаже, особено и кога е бизис во прашање.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести