10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СКАНДАЛ: ПО*НО АКТЕРКА ОТКРИ ДЕКА БИЛА СО ТРОЈЦА ФУДБАЛЕРИ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД (фото)

Унгарската порно глумица Шон Ривер во подкастот „Како да се биде порно ѕвезда“ откри дека била со тројца фудбалери на Манчестер Јунајтед.

На еден од нив не му се допаднало што мораал да плати пари за „услуги за придружба“, бидејќи сакал да биде со Шон Ривер без никаков надомест, што и станало јасно во моментот кога „одбил“ да плати 200 евра за пијалоци за друштвото.

„Очекуваат да бидеш со нив затоа што се познати, но не сакаат врска. Сакаат да им бидеш девојка по потреба, а тоа што се богати не значи дека даваат пари, туку напротив, тие се скржави“, вели таа.

Не ги откри имињата на фудбалерите, но еден од тројцата играчи на „ѓаволите“ бил многу скржав.

„Го прашав за тие 200 евра, а тој ми се извини и ми рече дека нарачал пица за пријател и дека ги дал тие пари и немал повеќе“, рече Ривер и додаде дека верува оти тој го сторил тоа затоа што му било повредено егото затоа што мораше да ѝ плати.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести