14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

АЛЕКСАНДРА НАКОВА НЕ ИМ ДАВА МИР НА МАЖИТЕ – СО НОВА ПРОВОКАЦИЈА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Откако Александра Накова стана сопственичка на бутик во родната Гевгелија, таа е неуморна во објавување на парчињата облека кои ги нуди од продажбата.

Генерално, поголемиот дел од моделите се провокативни, баш како што носи и сака таа, па ваквите креации претежно се за припаднички на понежниот пол кои негуваат провокативен изглед и не се плашат да покажат повеќе кожа.

Накова е позната по своето бујно силикоско деколте, но овој пат сакајќи да го промовира моделот на боди, таа позираше клекната, но во фокус не беа градите, туку меѓуножјето.

Ова боди во боја на кожа со принт има ролка што комплетно го покрива торзото на газдарицата-модел, додека кај интимата едвај ја покрива минијатурно парче.

Храбриот избор секогаш е на страната на Накова, а како главна македонска провокаторка, таа нема проблем да се покаже, особено и кога е бизис во прашање.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести