14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СКАНДАЛ! АСИСТЕНТКАТА НА КАРДАШИЈАН ОБЈАВИ ПОГРЕШНА СЛИКА – ЌЕ ДОБИЕ ОТКАЗ !? (фото)

Познатата американска старлета и помлада сестра на популарната Ким Кардашијан, остана во шок кога се појави нејзината фотографија без шминка и во природно издание. Затоа нејзиниот PR тим работи нон-стоп.

На сликата, таа носи минијатурно бикини со леопард принт, косата е врзана во опашка, нема шминка на лицето, додека половината и изгледа малку пошироко, а градите не се ни малку бујни како на другите фотографии.

Споменатата фотографија е објавена по грешка од нејзината асистентка, поради што ПР тимот на старлетата ги отстранува сите траги. Тие ги пријавуваат сите публикации поради повреда на авторските права, пренесува „Daily Mail“.

„Фотографија изменета во боја е направена за време на приватен семеен собир, а асистентот по грешка ја објавил на социјалните мрежи. Клои изгледа прекрасно, но таа е сопственик на авторски права и едноставно не сака да кружи фотографијата на Интернет, што не требаше ни да се објави, изјави Трејси Ромулус, главен директор за маркетинг на брендот KKW.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести