14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ОВА Е ПРЕТЕРАНО! СТАНИЈА ГИ ПОЛУДЕ ФАНОВИТЕ И ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Откако сподели дел од тренингот и го снимаше задникот додека вежбаше, Станија Добројевиќ отпатува со своето момче Марко на Копаоник, од каде веднаш објави неколку голи фотки.

Имено, старлетата се соблече од проѕирна долна облека и позираше покрај широко отворениот прозорец со шубара на главата, а фотографиите ги полудеа нејзините придружници.

На Станија дефинитивно не и беше гајле за студот, па се опушти и позираше, а нејзиното момче ја сликаше од сите можни агли.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести