6 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

НЕВИДЕНА ДРАМА: РИЈАНА СЕ ПОЈАВИ МАСКИРАНА НА ПРОТЕСТ, ЕДЕН ОД ДЕМОНСТРАНТИТЕ И ПОБАРА ИНСТАГРАМ.. (видео)

Американската пејачка по потекло од Барбадос, Ријана во понеделникот била дел од протестот “Stop Asian Hate” што се одржал во Њујорк.

Имено, повеќето луѓе не ја препознале затоа што имала маса, капа и очила за сонце, но едно момче и го побарало Инстаграм-профилот за да ја означи во својата објава. Кутриот се шокирал кога сфатил кој стои до него.Настанот го снимила нејзината асистентка Тина Труонг.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести