10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

МАЈА БЕРОВИЌ ПО ТАНГА ПРОВОЦИРА ОД ДОМА – ХАОС НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

На српската пејачка Маја Беровиќ, најверојатно и беше досадно дома, па реши да се забавува себе и своите следненици на Инстаграм, особено оние од посилниот пол.

Маја Беровиќ објави фотографија и две видеа со кои создаде тотален хаос на нејзиниот профил!


Пејачката танцуваше во жолто танга боди, а од ваквата провокација мажите полудеа не задржувајќи да ги искажат своите фантазии во коментари.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести