10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ! НАЈЗГОДНАТА МАКЕДОНКА ПОВТОРНО СЕ СОБЛЕЧЕ И НАПРАВИ ХАОС (ФОТО)

Девојките кои ќе станат медиумски познати и експонирани во јавноста а немаат јавна професија, односно не се ниту пејачки, актерки, водителки, манекенки, спортистки… обично ги нмарекуваат старлети. Сепак за неа не може да се каже дека припаѓа токму во таа категорија, иако рака на срце, оваа Македонка не припаѓа на ниту едена од овие професии, а стана позната преку реалното шоу „Задруга“ во кое учествуваше.

За скопјанката Елеонора Миљковиќ може да се каже дека е згодна, атрактив,а сексапилна, привлечна, провокативна… Сиот свој телесен раскош како од мајка родена впрочем го покажа пред камерите под тушот во „Задруга“ каде и ја отвори душата, па говореше за насилството од бившото момче, се допишуваше со Слоба Радановиќ, направи драма кога Луна и го прилепи епитетот: „нискобуџетна Ана Кораќ“…

Се на се’, по излегувањето од реалното шоу, Елеонора не направи никаква естрадна кариера, освен што по седумгодишната врска, за која тврдеше дека и е прв и последна, влета во нова.

Миљковиќ не го крие момчето дури ни на социјалните мрежи, иако медиумски не го експонира, за разлика од себе си и тоа не така често, туку одвреме – навреме. Со новото момче летоска заедно беа на одмор, а заедно ја дочекаа и Новата 2020 година во еден познат скопски ресторан на кејот на Вардар!

Но, уште претходно деновиве, македонската ријалити ѕвезда одново им го „крена“ адреналинот на своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи со последните објавени скокотливи фотографии.

Сексапилната Елеонора објави „необврзни“ фотографии на који јаде хамбургер и пие кола, додека на себе носи црно фустанче со многу длабоко, провидно, обратно деколте: отворено одоздола. Под него јасно се гледа дека ријалити убавицата градник нема, и не носи! атоа јасни и се гледаат нејзините големи гради како висат како два огромни лампиони!

И додека добар дел од  бујната предница на Елеонора ѕирка низ проѕирното прозорче надвор, таа во преден план сакаше да го истакне оброкот во нејзините раце, ставајќи акцент на својот режим на исхрана кој тој ден очигледно го прекрши. Но, правилата се тука и за понекогаш да се кршат… И во љубовта и во навиките! Затоа не се сомневаме дека Елеонора хамбургерот го лапна… до крај!

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести