14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СЕ*С БОМБА! ИРИНА ШАЈК НАПРАВИ РОНАЛДО ДА ЗАЖАЛИ (фото)

Една од најплатените манекенки во светот Ирина Шајк (35) ги израдува своите следбеници на Инстаграм со фотографиите на кои позира во мошне интересен проѕирен костим.

Во оваа необична тоалета изгледа како да позира сосема гола. За кратко време собра многу лајкови и неверојатни коментари.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести